Wednesday, November 10, 2010

ke pahang lagi

kalau dlu asyik ke kedah jer..skrang ni asyik ke pahang plak hehehe mana tak nya..adik aku blajar kat area sana skrg..ee tapi macam tak suka jer nk g pahang petang ni...mana tak nya..aku kna drive sorang..mesti sampai sana malam huhuhu..takot lah plak..bukan takot apa..tp takot sebab kawasan kat sana hutan..lepas tu gelap takda lampu jalan huhuhu...mintak2 arr pejalanan aku kesana selamat hendaknya aminnn

p/s :- esok balik kl..dah mintak coti koje awal2..hehehe

3 comments:

HoneyvsBee said...

Jeng3. .cuti2? . .

zianazone said...

hahaha esok dh koje beb..huhuhu

antalya said...

hati2 bwk keta kt jln jengka tu..pengguna jln raya kt kwsn sana mostly ganaz n pentingkan diri sendiri.jln dh la sempit